Píšu

Low buy výzva: Po devíti měsících se něco narodilo

Devět měsíců. Zase ta číslovka. Přesně tak dlouho trvalo, než se mi podařilo přepnout mozek. Po těch letech neustálého hledání „grálu“ a snahy nakoupit si vnitřní spokojenost jsem v jakémsi vakuu a přemýšlím, co mám vlastně cítit a kam mám jít. Jedno ale vím: nechci jít zpátky tam, kde jsem byla před začátkem low buy výzvy.

Pokračovat ve čtení →
Píšu

Jak moc normální je nenormální?

Už jsem přemýšlela i o tom, že bych blogovat přestala. Definitivně budu raději bez psaní článků než bez focení; poslední dva týdny jsem skoro vůbec netvořila a když už, tak jen z nějaké setrvačnosti a ze všeho nejdřív mi začaly chybět fotky. Ta chuť něco napsat se ještě chvíli schovávala. Začala jsem pravidelně sypat obsah hlavy ven do deníku a každý článek na web čeká na to, až se mi toho nebude v hlavě honit tolik a až budu mít čas jen tak sedět s prázdnou hlavou bez toho zmatku, který mi tam koluje poslední měsíce.

Pokračovat ve čtení →
Píšu

To jsme taky bývali my

Psal se rok 2007 a já jsem začala blogovat na blog.cz – tehdy jsme byli celkem malá komunita a celkem jsme o sobě věděli, aspoň většinou. Všichni jsme začínali, učili se v tom chodit a dospívali jsme prakticky v blozích a na internetu. Pamatuju si z té doby mnoho jmen a některá z nich pořád ještě navštěvuju. Když už nic, tak aspoň čas od času, abych věděla kam jdou a jak se vyvíjejí. Tehdy mě zajímala i ezoterika a energie kolem toho. Potřebovala jsem si uspořádat pár věcí sama v sobě a ezo tematika mi v tom tehdy pomáhala.

Pokračovat ve čtení →